پنج شنبه ۳۰ خرداد ۹۸ - June 20, 2019

آخرین اخبار

پر بیننده ها

کدخبر : 16009
یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۶:۰۹

طرح امنیتی ویژه مراسم سالروز شهادت امام هادی(ع)

رسانه‌های عراق از طرح ویژه تامین امنیت مراسم سالروز شهادت جانسوز دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام علی النقی الهادی(ع) خبر دادند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، بخش عملیاتی حشد شعبی عراق از آغاز استقرار نیروهای حشد در مواضع و بخش‌های عملیاتی برای تامین امنیت مراسم سالروز شهادت امام هادی علیه السلام خبر داد.

جواد کاظم الربیعاوی مدیر بخش عملیات حشد شعبی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی حشد شعبی گفت بنا به دستور ابومهدی المهندس رئیس هیئت حشد شعبی، مدیریت عملیات حشد شعبی صدور فرمان‌های عملیات و تحرکات و هماهنگی با بخش‌های مختلف برای تامین امنیت زیارت امام هادی علیه السلام در سالروز شهادت آن امام همام از طریق هماهنگی و همکاری با نیروهای امنیتی آغاز کرده است.

الربیعاوی افزود فرماندهان بخش‌های  عملیاتی صلاح‌الدین، سامراء و شرق دجله اقدام به استقرار نیرو برای تامین امنیت مسیر زائران و همچنین انجام بازرسی و جست‌وجو در سایه اطلاعات دقیق کرده‌اند، همچنین موضوع پشتیبانی توپخانه‌ای و موشکی از نیروها برای پاسخ به هرگونه اقدام خصمانه(تروریست‌ها) فراهم شده است.

به گفته این مسئول حشد شعبی، این طرح همچنین شامل عملیات یگان مواد منفجره در راه‌ها و راه‌آهن(برای کشف و خنثی‌سازی احتمالی) و نیز انجام پرواز یگان پهپادی است.

وی افزود: معاونت پشتیبانی لجستیکی هم تمام نیازهای این طرح را فراهم کرده است.

 

 

برچسب ها :
دیدگاه شما


3 × = دوازده