پنج شنبه ۳۰ خرداد ۹۸ - June 20, 2019

آخرین اخبار

پر بیننده ها

کدخبر : 15928
یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۵:۴۸

سازمان بدر عراق: امریکا در تلاش برای سقوط برخی مناطق الانبار به دست داعش است

«قصی الانباری»، مدیر دفتر سازمان بدر در استان الانبار عراق اعلام کرد که عناصر گروه تروریستی داعش که از سوریه فرار کرده اند، در پایگاه‌های نظامی امریکا در استان الانبار استقرار یافته اند.

به گزارش میدل ایست نیوز، «قصی الانباری»، مدیر دفتر سازمان بدر در استان الانبار عراق امروز شنبه اعلام کرد که عناصر گروه تروریستی داعش که از سوریه فرار کرده اند، در پایگاه‌های نظامی امریکا در استان الانبار استقرار یافته اند. وی همچنین از تلاش امریکا برای سقوط برخی از مناطق استان به دست داعش هشدار داد.

الانباری در گفت‌وگو با پایگاه خبری المعلومه تصریح کرد:«عناصر گروه تروریستی داعش از پایگاه‌های نظامی امریکا و صحرای نزدیک به این پایگاه‌ها به عنوان پناهنگاهی برای خود استفاده می کنند.»

وی افزود:«تمام عملیات‌های تروریستی و ربایش با نظارت مستقیم نیروهای امریکایی در استان الانبار صورت می گیرد.»

الانباری نسبت به تلاش نیروهای امریکایی مستقر در الانبار برای سقوط برخی از مناطق به دست داعش و به آشوب کشاندن اوضاع امنیتی هشدار داد.

«راجح العیساوی»، نماینده استان الانبار در پارلمان عراق پیشتر در گفت‌وگو با المعلومه تصریح کرده بود که اظهارات امریکایی‌ها درخصوص احتمال بازگشت داعش، نشانگر وجود برنامه بین المللی جدید برای هدف قرار دادن استان الانبار است.

برچسب ها :
دیدگاه شما


6 × دو =