پنج شنبه ۳۰ خرداد ۹۸ - June 20, 2019

آخرین اخبار

پر بیننده ها

کدخبر : 16007
یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۶:۰۸

برهم صالح در مراسم روز شهید عراقی: شهید حکیم به ما درس صبر، ثبات و پافشاری در مسیر حق را آموخت

شهید محراب نماد ملی بزرگ و شخصیت ویژه علمی و جهادی، نماد تاریخی از فداکاری برای ارزش های والایی بود که راه را برای عراق دموکراتیک آزاد از استبداد باز کرد.

 

برهم صالح، رئیس جمهور عراق در مراسم روز شهید عراقی با اشاره به شخصیت والای آیت الله شهید سید محمدباقر حکیم اظهار داشت: شهید محراب نماد ملی بزرگ و شخصیت ویژه علمی و جهادی، نماد تاریخی از فداکاری برای ارزش های والایی بود که راه را برای عراق دموکراتیک آزاد از استبداد باز کرد.

وی ادامه داد: شهید حکیم با ایمان راسخ به آینده عراق آزاد که میهن جامع همه طیف های ملت عراق باشد، کوشید.

رئیس جمهور عراق با بیان اینکه به دیدار خود با این شخصیت بزرگ می بالم، گفت: از وی صبر و ثبات و پافشاری در مسیر حق را آموختم و در سخت ترین روزها این روحیه در وی همیشه فعال بود و ما را به عمل بیشتر فرامی خواند.

صالح افزود: وی با شجاعت خود در خط مقدم همه تلاش ها در مبارزه با استبداد ایستاده بود و شهادت عظیم وی بهترین مصداق آن شجاعت بود که با اطلاع از خطرات بر مواضع اصولی خود پافشاری کرد.

رئیس جمهور عراق با بیان اینکه شهید حکیم با شهادت خود روحیه حماسی را برای پیش بردن پروژه ملی در ما تقویت کرد، گفت: در این یادبود دردناک و الهام بخش از همه شهدای عراق و قهرمانانی که شهرها و روستاهای عراق را آزاد کردند، از ارتش و پلیس و حشد الشعبی و پیشمرگه و عشایر یاد می کنیم.

برچسب ها :
دیدگاه شما


نُه − 2 =